Катер за 6 годин проплив 76.8 км скільки кілометрів пропливе катер за 2.8 год йдучи з такою самою

швидкістю 5 клас математика

Ответы на вопрос

Отвечает Кабенова Гульназ.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 76,8:6=12,8(км/ч)-скорость катера,

2)12,8*2,8=35,84(км)-пропливе катер за 2.8 год.