Під час велосипедної прогулянки за 2 год діти проїхали 18 км. За скільки годин з такою самою

швидкістю вони можуть проїхати 45 км? Скільки кілометрів діти можуть проїхати з такою самою швидкістю за 4 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Бразгун Алеся.

Покрокове пояснення: 1) 18:2=9(км/год) - V

2)45:9=5(годин)- стільки годин треба щоб проїхати 45 км

3)9*4=36(км)- стільки вони проїдуть за 4 години