За 1 годин велосипедист проїхав 18,25 кілометрів. Скільки він проїде з такою самою швидкістю за 3

годин. 4 годин 0,8 годин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Окулова Карина.

Пошаговое объяснение:

S=v*t

18,25*3=54,75 км

18,25*4=73км

18,25*0.8=14.6км