Знайти ймовірність того, що під час кидання двох гральних кубиків у сумі випаде число 9


Ответы на вопрос

Отвечает Аманкелдина Айбобек.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 = 3+6 = 4+5 = 5+4 = 6+3.

Всего 4 варианта из 6*6=36.

Вероятность p = 4/36 = 1/9