Ширина прямокутника 3 см . Це в 4 рази менше його довжини


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

а = 3 см

b = 3*4

b= 12 см

=> P = 3*2 + 12*2 = 30cм