На скільки меньше потрібно обгорткового паперу,щоб обгорнути подарунок кубічної форми,ребро якого

15см,ніж подаруноккубічної форми,ребро якого 30см?

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.
1) 15×15=225(см³)-треба паперу ,щоб обгорнути  подарунок кубічної форми,ребро якого 15см
2) 30×30=900(см³)-треба паперу ,щоб обгорнути  подарунок кубічної форми,ребро якого 30см
3) 900-225=675(см³)-на стільки менше треба паперу,щобобгорнути подарунок кубічної форми,ребро якого 15см,ніж  подарунок кубічної форми,ребро якого 30см