з трьох страусових яєць можна зробити омлет для 72 осіб . Для скількох осіб можна зробити омлет з

двох таких яєць ?

Ответы на вопрос

Отвечает Уразалиев Рахат.
1)72/3=24
2)24*2=48
Ответ: 48
Отвечает Понамарёв Никита.

1)72/3=24(ос.)-за 1 яйце
2)24*2=48(ос.)-за 2 яйця
відповідь:48 осіб