Для випічки двох пирогів мама купила 12 яєць. Для того щоб спекти пиріг,мама викорастала 5 яєць. А

для випічки вишневого пирога-3 яйця. Яку частину яєць мама викорастала для випічки яблучного пирога? А вишневого пирога? Яка з частин більша: та, що викорастана для випічки яблучного, чи та, що залишилась невикористаною?

Ответы на вопрос

Отвечает Састырбаева Алтынай.
Для яблочного -  \frac{5}{12} яиц.
Для вишнёвого -  \frac{3}{12}или \frac{1}{4}
Осталась  \frac{4}{12} или \frac{1}{3}
Большая часть та, что использовалась для яблочного