З трьох страусиних яєць можна зробити омлет для 72 осіб.Для скількох осіб можна зробити омлет з

двох таких яєць?

Ответы на вопрос

Отвечает Гавриш Лев.
Пропорция
3/72=2/х


х=2*72/3=48