ОДНОМУ КОШИКУ БУЛО В 1,6 РАЗІВ БІЛЬШЕ ЯЄЦЬ, НІЖ В ДРУГОМУ. КОЛИ З ПЕРШОГО КОШИКА ВЗЯЛИ 12 ЯЄЦЬ, А В

ДРУГИЙ ДОДАЛИ 15, ТО ЯЄЦЬ В КОШИКАХ СТАЛО ПОРІВНУ. СКІЛЬКИ ЯЄЦЬ БУЛО В КОЖНОМУ КОШИКУ СПОЧАТКУ?

Ответы на вопрос

Отвечает Волегова Дарья.

Ответ:

5x-16=x+12

5x-x=16+2

4x=28

x=28:4

x=7яблук

5×7=35яблук

Пошаговое объяснение:

нехай у другому кошику було x

яблу, тодi у першому 5x.Коли яблука почали перекладати вийшло,що у другому кошику стало x+12 а у першому 5x-16 Складемо ривняння