Помогите решить 2 задания 1. Туристи за першу годину пройшли 4 3\5 км а за другу 3 4\5км скільки

км пройшли туристи за 2 год? 2.Що більше 2 7\12 год чи 150хв

Ответы на вопрос

Отвечает Загинайлов Артем.

Пошаговое объяснение:

1.

За 2 години туристи пройшли 3 4/5 + 4 3/5 = 7 7/5 = 8 2/5 (км).

2.

2 7/12 год = 2 35/60 год = 2 год 35 хв = 155 хв.

2 7/12 хв більше 150 хв.