Обчислити значення виразу 7/9-1/3+5/6=


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дима.

Пошаговое объяснение:

все на фото......................


Отвечает Набиев Еркебулан.

Ответ:

 \frac{7}{9}  -  \frac{1}{3}  +  \frac{5}{6}  =  \frac{14 - 6 + 15}{ 18}  =  \frac{23}{18}≈1 \frac{5}{18}1,27

Пошаговое объяснение:

 \frac{7}{9}  -  \frac{1}{3}  +  \frac{5}{6}

Запишемо всі чисельники над найменшим спільним знаменником 18:

 \frac{14 - 6 + 15}{18}

Обчислимо суму чи різницю:

 \frac{23}{18}

Альтернативна форма:

1 \frac{5}{18} ,1.27