Перше число 200 а друге - на 300 більше, ніж перше, а третє на 70 менше, ніж перше. Чому дорівнює

сума трьох чисел?

Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Глеб.

Сума трьох чисел дорівнює 830.

Друге число на 300 більше, ніж перше, тому друге число дорівнює:

200 + 300 = 500

Третє число на 70 менше, ніж перше, тому третє число дорівнює:

200 - 70 = 130

Отже, сума трьох чисел буде:

200 + 500 + 130 = 830

Отже, сума трьох чисел дорівнює 830.