Сума трьох чисел дорівнює 133, причому друге з них у 3 рази більше, ніж перше і на 14 більше ніж

третє. Знайти ці числа. (Нехай перше число дорівнює х, тоді друге - 3х, а третє – 3х-14)

Ответы на вопрос

Отвечает Францкевич Захар.

Відповідь:

1) х+х3+3х-14=133

7х-14=133

7х=133+14

7х=147

х=147:7

х=21-(1 число)

2) 21*3=63-(2 число)

3) 63-14=49-(3 число)

Покрокове пояснення:

Отвечает Нуралы Нурсая.

Ответ:

21,63,49

Пошаговое объяснение:

х+3х+3х-14=133

7х-14=133

7х=147

х=21

первое число-21

второе 21*3=63

третье число 63-14=49