5. Вычислите интеграл (3x²+10)dx​


Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

Розв'язок:

Щоб обчислити інтеграл ∫(3x² + 10) dx, ми застосуємо правила інтегрування.

Інтеграл від 3x² dx можна обчислити за формулою степеневої функції:

∫(3x²) dx = x³ + C₁, де C₁ - константа інтегрування.

Інтеграл від 10 dx можна обчислити за формулою константи:

∫10 dx = 10x + C₂, де C₂ - константа інтегрування.

Тепер, знаючи це, ми можемо записати повний результат інтегралу:

∫(3x² + 10) dx = x³ + 10x + C, де C = C₁ + C₂ - загальна константа інтегрування.

Отже, відповідь:

∫(3x² + 10) dx = x³ + 10x + C, де C - довільна константа.