1. За 5 год автомобіль проїхав 460 км. 1) За скільки годин цей автомобіль зможе проїхати 276 км?

2)Скільки кілометрів проїде автомобіль за 7 год руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ламаш Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:спочатку дізнаємось швидкість автомобіля

1)460:5=92(км/год)-швидкість автомобіля

2)276:92=3(год.) за стільки проїхав автомобіль 276 км

3)7*92=644(км.)проїхав автомобіль за 7 годин

Отвечает Паршина Светлана.

Ответ:

За 1 год автомобiль 92 km проедет

А за 7 годов 644 km проедет