Ширина дитячої ігрової кімнати 5м, а її довжина - 6 м .1/3 підлоги цієї кімнати покриває килим .

Яка площа підлоги не покрита килимом

Ответы на вопрос

Отвечает Чепеницкая Ольга.

S комнаты=5×6=30м2

30×1/3=30÷3×1=10м2-покрыто ковром

30-10=20м2р-не покрыто ковром

ответ:20м2 не покрыто ковром в игровой комнате