Ширина прямокутної ігрової кімнати 6 м, а довжина - на 2 м більша. Яка довжина кімнати, що має

форму квадрата, якщо її периметр дорівнює периметру ігрової кімнати?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 6 + 2 = 8 (м) - длина игровой комнаты

2) 2 * (6 + 8) = 2 * 14 = 28 (м) - периметр игровой комнаты

3) Если периметр прямоугольника = периметру квадрата, то:

28 : 4 = (7м) - сторона квадрата.

У квадрата все стороны равны.

Ответ: 7 м