Довжина кімнати 5 м, а ширина 4 м. На підлозі лежить килим квадратної форми зі стороною 3 м. Яка

площа підлоги не зайнята килимом?

Ответы на вопрос

Отвечает Ломага Андрій.

Ответ:

площа, кімнати=5×4=20м²

площа килима=3×3=9м²

20-9=11м² підлоги не зайнята килимом