Прошу помогите!!! Довжина зали 12м, а ширина становить 1/3 довжини. На підлозі зали лежить килим у

формі квадрата, сторона якого 3м. Обчисли площу підлоги, яку не вкрито килимом

Ответы на вопрос

Отвечает Шелк Кирилл.

площа пидлоги

12*12/3=48м²

площа килима

3*3=9м²

площа підлоги,  яку не вкрито килимом

48-9=39м²

Отвечает Бадахшанова Ариана.

1. 12  : 3 = 4м -   ширина зали

 

2. 12м х 4 м = 48 м кв - площа зали

 

3. 3 м х 3м = 9 м кв - площа килиму

 

4. 48 м кв - 9 м кв  = 39 м кв -  площа зали, не вкрита килимом