СРОЧНО!!!Марійка грає в баскетбол.Після серії з 20 кидків частка влучань Марійки у кошик

дорівнювала 55%.Після ще п'яти кидків частка влучань збільшилася до 56%.Скільки серед останніх п'яти кидків було влучних?

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурякова Виктория.

20*0.55=11

25*0.56=14

14-11=3