Не виконуючи побудови, знайдіть координату точок перетину графіків функцій y=x+6 і y=2x(в квадраті)

- 3x+6

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Данияр.
Х+6=2х²-3х+6

2х²-4х=0
2х(х-2)=0

х1=0; у=х+6=6  точка (0;6)
х2=2; у=х+6=2+6=8 точка (2;8)