Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій у=4х² і у=16х


Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

щоб знайти точки перетину графіків данних функцій  прирівняємо обидві функції

4х²=16х

4х²-16х=0

4х(х-4)=0 приравняем оба множителя уравнения 0

х=0

х-4=0

х=4

Пошаговое объяснение: