24. Розв'яжи рiвняння: 1) (x + 5792) - 4153 = 7125; 2) 13x + 9x + 13 = 321; 3) (x - 42) 13 = 390;

4) (7x - x): 5 = 180. AOD (мал 1). Не ясно нічого

Ответы на вопрос

Отвечает Колтакова Ксюша.

Ответ:

1) Щоб розв'язати це рівняння, спочатку виконаємо операції всередині дужок, а потім знайдемо значення змінної x.

(x + 5792) - 4153 = 7125

Спочатку виконаємо операції всередині дужок:

x + 5792 - 4153 = 7125

Тепер спростимо рівняння:

x + 1639 = 7125

Щоб знайти значення x, віднімемо 1639 від обох боків рівняння:

x = 7125 - 1639

x = 5486

Отже, значення змінної x дорівнює 5486.

2) Щоб розв'язати це рівняння, спочатку об'єднаємо подібні члени та спростимо його:

13x + 9x + 13 = 321

22x + 13 = 321

Тепер віднімемо 13 від обох боків рівняння:

22x = 321 - 13

22x = 308

Для знаходження значення x, поділимо обидві сторони на 22:

x = 308 / 22

x = 14

Отже, значення змінної x дорівнює 14.

3) Щоб розв'язати це рівняння, спочатку виконаємо операції всередині дужок, а потім знайдемо значення змінної x.

(x - 42) * 13 = 390

Спочатку виконаємо операцію всередині дужок:

13x - 546 = 390

Тепер додамо 546 до обох боків рівняння:

13x = 390 + 546

13x = 936

Для знаходження значення x, поділимо обидві сторони на 13:

x = 936 / 13

x ≈ 72

Отже, значення змінної x приблизно дорівнює 72.

4) Щоб розв'язати це рівняння, спочатку виконаємо операції всередині дужок, а потім знайдемо значення змінної x.

(7x - x) / 5 = 180

Спочатку виконаємо операцію всередині дужок:

6x / 5 = 180

Тепер помножимо обидві сторони на 5:

6x = 180 * 5

6x = 900

Для знаходження значення x, поділимо обидві сторони на 6:

x = 900 / 6

x = 150

Отже, значення змінної x дорівнює 150.

Пошаговое объяснение: