власна швидкість катерара 40км година .а швідкість течії 2,2км год. Яку відстань всього пройде

катер за 2,5 год за течією та за 0,8год прти течії​

Ответы на вопрос

Отвечает Кордин Влад.

Пошаговое объяснение:

40 + 2,2 = 42,2 км/год швидкість катера за течією

42,2 × 2,5 = 105,5 км проїхав за течією

40 - 2,2 = 37,8 швидкість катера проти течії

37,8 × 0,8 = 18,9 км він проїхав проти течії