0° + 3 cos 90° + 5 tg 180° = ​


Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.

Ответ:

cos(90°) = 0 (бо косинус 90 градусів дорівнює 0).

tg(180°) = 0 (бо тангенс 180 градусів також дорівнює 0).

Тепер ми можемо обчислити вираз:

0° + 3 * 0 + 5 * 0 = 0

Отже, результат виразу дорівнює 0.