92 Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких на 7,2 більше за інше, дорівнює 17,1. Знайди ці два

числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо два числа як x та x+7.2.

Шукане середнє арифметичне можна представити таким чином:

( x + (x+7.2) ) / 2 = 17.1

Згрупуємо x та x:

(2x + 7.2) / 2 = 17.1

Помножимо обидві частини на 2, щоб позбутися в знаменнику:

2x + 7.2 = 34.2

Віднімемо 7.2 від обох частин:

2x = 27

Розділимо обидві частини на 2:

x = 13.5

Таким чином, перше число рівне 13.5, а друге число рівне 13.5 + 7.2 = 20.7