1 сторона трикутника у 3 рази більше від другої а 3-я сторона менше за 1-у на 5 сантиметрів

периметр трикутника 25 сантиметрів знайди сторони трикутника 

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ангелина.

Ответ:

Позначимо другу сторону трикутника як х. Тоді перша сторона буде 3х, а третя сторона буде (3х - 5) см.

Периметр трикутника становить 25 см, тому ми можемо записати рівняння:

(3х) + х + (3х - 5) = 25

Спростивши рівняння, виробимо:

7х - 5 = 25

Додамо 5 до обох боків рівняння:

7х = 30

Поділимо обидві частини на 7:

х = 30 / 7

Отже, друга сторона трикутника дорівнює приблизно 4,29 см.

Перша сторона буде 3х, тобто 3 * 4,29 ≈ 12,87 см.

Третя сторона буде (3х - 5), тобто 3 * 4,29 - 5 ≈ 7,87см