7. Обчисли значення виразу: 7,5-3,8-17: +32) 3 1- +3- 5 5​ очень срооочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Железногорск Финам.

Відповідь:

Для обчислення виразу, спочатку розглянемо операції в дужках:

7,5 - 3,8 = 3,7

17 : 32 = 0,53125

Отже, вираз стає наступним:

3,7−0,53125−31+3−55

3,7−0,53125−31+3−55

Тепер обчислимо його:

3,7 - 0,53125 = 3,16875

3,16875 - 31 = -27,83125

-27,83125 + 3 = -24,83125

-24,83125 - 55 = -79,83125

Отже, значення виразу дорівнює -79,83125.

Покрокове пояснення: