Які числа діляться на 3? а)43, 5809, 54, 3021;б) 9107, 4305, 351, 560;в) 345, 658, 334, 50567;г)

1245, 21456, 4521,90​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Щоб з'ясувати, чи ділиться число на 3, необхідно порахувати всі цифри в числі. І якщо відповідь ділиться на три, це вірно.

А) 43=4+3=7 не ділиться на 3 і так далі

    5809=5+8+0+9=22 не ділиться

    54=5+4=9 ділиться

    3021=3+0+2+1=6 ділиться

Б) 9107=9+1+0+7=17 не ділиться

   4305=4+3+0+5=12 ділиться

   351=3+5+1=9 ділиться

   560=5+6+0=11 не ділиться

В) 345=3+4+5=12 ділиться

   658=6+5+8=19 не ділиться

   334=3+3+4=10 не ділиться

   50567=5+0+5+6+7=23 не ділиться

Г) 1245=1+2+4+5=12 ділиться

   21456=2+1+4+5+6=18 ділиться

   4521=4+5+2+1=12 ділиться

   90​=9+0=9 ділиться

Відповідь:  А) Діляться на 3: 54, 3021

                   Б) Діляться на 3: 4305, 351, 560

                   В) Діляться на 3: 345

                   Г) Діляться на 3: 1245, 21456, 4521, 90