ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ДАЮ 30 БАЛЛОВ! Брати богдан і борис напередодні навчального року купили 26

зошитів у клітинку по 45 к 16 зошитів у лінійку по 60 к та декілька ручок по 1 грн 20 к. За всю покупку брати заплатили 29,7 грн. Скільки ручок купили хлопці?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубкова Софья.

Ответ:

7 штук.

Пошаговое объяснение:

1) 26 * 0,45 = 11,7 (з.) - зошитів у клітинку.

2) 16 * 0,60 = 9,6 (з.) - зошитів у лінійку.

3) 11,7 + 9,6 = 21,3 (грн) - зошити у клітинку и лінійку разом.

4) 29,7 - 21,3 = 8,4 (грн) - гроші на які було куплено ручки.

5) 8,4 / 1,20 = 7 (шт.) - ручки

---------

* - множення

/ - ділення

----------

Сподіваюсь, що все написано зрозуміло