У майстерні «Маскувальна сітка Чернiвцi» дві майстрині за 8 год сплітають одну маскувальну сітку.

Скільки таких сіток сплетуть 10 майстринь за 40 годин? срочно срочно даю 25 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шиш Рома.

Відповідь:     25 маск. сіток .  

Покрокове пояснення:

1 )  1 * ( 10 : 2 ) = 1 * 5 = 5 ( маск. сіток ) - робота 10 майстр. за 8 год

2) 5 * ( 40 : 8 ) = 5 * 5 = 25 ( маск. сіток ) - робота 10 майстр. за 40 год .