Знайдіть найменше чотирицифрове число, яке б ділилося і на 28, і на 36, і на 50.


Ответы на вопрос

Отвечает Pyasetskiy Kirill.
50
28 = 2*2*7
36= 2*2*3*3
50 = 2 * 5 * 5
Знайдемо НСК = (28; 36; 50) = 2 * 2 * 3 * 3
* 5 * 5 * 7= 6330
чотирицифрове число яке ділиться на
28, 36, 50 - 6330
Отвечает Nuradinova Nazerke.

Відповідь:

6300

Покрокове пояснення:

На Python ;)

def find_number():

    for num in range(1000, 10000):

         if (num % 28 == 0 and num % 36 == 0 and num % 50 == 0):

              return num

   

find_number()

output: 6300