Об’єм куба з ребром 9 см складає 4 % об’єму прямо- кутного паралелепіпеда, довжина і ширина якого

дорів- нюють 81 см і 45 см відповідно. Знайди повну поверхню прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Юлия.

Відповідь:

Sп =  8550 см²

Покрокове пояснення:

Дано:

а = 9 см

b = 81 см

с = 45 см

Vкуба = 4% від Vпар.

Знайти :

Sп-?

Формула об"єму куба :

Vк = a³

За умовою а = 9 см , отже об"єм куба буде :

Vк = 9³ = 729 см³ і це 4% від об"єму паралелепіпеда.

Знайдемо об"єм паралелепіпеда:

Vпар = 729 : 4 * 100 = 18225 см³

Формула об"єму паралелепіпеда :

Vпар.= b*c*h

Можемо знайти висоту (h)

81 * 45 * h = 18225

h = 18225 : 3645

h = 5 см

Знаючи три сторони паралелепыпеда можемо знайти повну поверхню:

Sп =2*( hb + hc + bc)

Sп = 2 * ( 5* 81 + 5* 45 + 81*45) = 8550 см²