У меблевий магазин привезли 43 шафи і 25 столів, а ліжок на 12 штук менше, ніж шаф і столів разом.

Скільки ліжок привезли в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

1)43+25=68(ш.)

2)68-12=56(л.)

Ответ:56