Пофарбували 36 парт,а столів -12 менше,ніж парт,а підвіконь-на 20 менше ніж столів,Скільки разом

пофарбували парт,столів і рідвіконь ? Задача за 2 клас на три дії ще не вчили

Ответы на вопрос

Отвечает Башара Богдан.
36- 12= 24- столiв
24- 20= 4- пiдвiконь
36+ 24+ 4=64- разом