ЗБІЛЬШ У 10-990990,9990,909990,990,999990,90990,99990


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Полина.

Збільшити у 10 це означає помножити на десять, тобто дописати 1 нуль, якщо домножити на 100 - дописуємо 2 нулі, 1000 - 3 нулі і так далі, тобто:

990990*10=9909900

9990*10=99900

909990*10=909900

990*10=9900 

999990*10=9999900

90990*10=90990

99990*10=999900

Отвечает Галичев Артем.

Щоб збільшити у 10 разів будь-яке число, потрібно до нього дописати нуль.

9909900,99900,9099900,9900,9999900,909900,999900