Лижна дистанція завдовжки 20 км має підйоми, спуски та горизонтальні ділянки. На підйоми припадає

25 % дистанції, на спуски 35 %. Скільки кілометрів дистанції припадає на горизонтальні ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Шиморина Лилечка.

Спосіб 1.

На підйоми припадає 25% від 20 км, тобто 0.25 * 20 = 5 км.

На спуски припадає 35% від 20 км, тобто 0.35 * 20 = 7 км.

Залишається горизонтальна ділянка, яка складається з решти відстані:

20 км - (5 км + 7 км) = 8 км.

Отже, на горизонтальні ділянки припадає 8 км дистанції.

Спосіб 2.

За умовою, на підйоми припадає 25% дистанції, а на спуски - 35%. Це означає, що на горизонтальні ділянки припадає решта дистанції, тобто 100% - 25% - 35% = 40%.

Отже, на горизонтальні ділянки припадає 40% з 20 км, тобто:

0.4 * 20 = 8 км.

Відповідь: 8 км.