Знайдіть усі значення х, при яких значення виразу 2 - 5х належить проміжку (-3; 6). ​


Ответы на вопрос

Отвечает Комарских Максим.

Ответ:

(-\frac{4}{5};1)

Пошаговое объяснение:

2-5x\in(-3,6)\\\\-3 < 2-5x < 6\ \ \ |-2\\\\-3-2 < -5x < 6-2\\\\-5 < -5x < 4\ \ \ |:(-5)\\1 > x > -\frac{4}{5}\\\\-\frac{4}{5} < x < 1\\\\x\in(-\frac{4}{5};1)