У хлопців було 56 зошитів а з них 4,7 становить зошити в клітинку Скільки зошитів у клітинку було у

хлопців

Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Даша.

4,7 зошитів / 56 зошитів = x зошитів / 100 зошитів

Перекреслюючи однакові одиниці, отримуємо:

4,7 * 100 = 56 * x

470 = 56x

x = 470 / 56

x ≈ 8,39

Тому, приблизно 8,39 зошитів становить зошити в клітинку. Оскільки зошити не можуть бути част