. Обчислити зручним способом: а) 0,2 •11,3 • 50 ; б) 7,8•10,2 – 7,8 • 0, 2 Розв’язати задачі. а)

В один магазин завезли 32,4 ц картоплі, що в 6 разів більше, ніж у другий. Скільки картоплі завезли у два магазини ? б) Протягом п’яти діб вимірювали температуру повітря і отримали такі результати: 19°С, 20°С, 22°С, 18°С, 19°С. Знайдіть середньодобову температуру повітря? в) З молока виходить 0,23 сметани. Скільки сметани вийде з 150 л молока? г) Петрик купив зошити у лінійку і клітинку. Зошитів у клітинку – 15 штук, що становить 0,3 усіх зошитів. Скільки зошитів у лінійку купив Петрик? ДАЮ 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

відповідь:

добре тримай :)

Покрокове пояснення:

1.

а) .0,2 * 11,3 * 50 = (50 * 0,2) * 11,3 = 113

б) .7,8 * 10,2 - 7,8 * 0,2 = 79,56 - 1,56 = 78

2.

а). 1). 32,4: 6 = 5,4 (ц.) - картоплі привезли в другій магазин.

2). 32,4 + 5,4 = 37,8 (ц.) - картоплі привезли в обидва магазину.

б). (19 + 20 + 22 + 18 + 19): 5 = 98: 5 = 19,6 ° С середньодобова температура повітря. (Вибач це може бути неправильним)

в). 1). 150: 0,23 = (приблизно) 652-сметани.

г). Петрик купив зошити в лінійку і клітинку. Зошитів в клітинку - 15 штук, що становить 0,3 усіх зошитів.

Скільки зошитів у лінійку купив Петрик?

Ось на це завдання не знаю рішення (хах це говорить дівчинка з 7 класу)