Помогите пожалуйста!!! Срочно надо!! Даю 20 БАЛЛОВ!!! Для 80 учнів 9-х класів вирішено закупити

зошити в клітинку та в лінійку для контрольних робіт. Кожному учневі потрібно 9 зошитів у клітинку, а в лінійку - у три рази менше. Вартість одного зошита становить 3 грн. При купівлі зошитів в упаковках (по 10 штук у кожній) надається знижка 5%. Визначте загальну кількість N зошитів у клітинку та в лінійку, які потрібно закупити для 80 учнів.

Ответы на вопрос

Отвечает Шафигуллина Айгуль.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Кожному учню треба 9 зошитів в клітинку та 9:3=3 зошита в лінійку

Для 80 учнів 9*80=720 в клітинку

3*80=240 в лінійку

720+240=960 усіх зошитів

960*3=2880 грн без знижки

5% від 3 грн становить 3*5/100=0.15 грн або 15 коп

тому якщо брати 72 упаковки по 10 штук зошитів в клітинку і 24 упаковки - в лінійку, то треба заплатити

3-0.15=2.85 грн за зошит

960*2.85=2736 грн загальні витрати