Із двох міст назустріч один одному одночасно виїхали два автобуси й зустрілися через 3 год.

Знайдіть відстань між містами, якщо автобуси рухалися зі швидкостями 60 км/год і 65 км/год відповідно. помогите пожалуйста! SOOOOOS​

Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Настя.

Відповідь:

375 км

Покрокове пояснення:

1). 60+65= 125(км/год) швидкість зближення автобусів;

2). 125•3 =375 (км) відстань між містами.