Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два велосепедиста і рухалися із швидкостями

14,5 км/год та 16,5 км/год. Через 0,7 год відстань між ними дорівнювала 96,2км. Знайди відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Валентин.
Дано: V1 = 14.5 км/год
V2 = 16.5 км/год
t = 0.7 год
l = 96.2 км
Знайти: L
Розв'язок:
L = l + V1*t + V2*t = l + t*(V1 + V2)
L = 96.2 + 0.7*(14.5 + 16.5) = 117.9 км
Відповідь: відстань між містами L = 117.9 км