Среди чисел 4 6 8 9 12 14 15 16 18 20 УКАЖИТЬ ЯКИ Э КРАТНАМУ ЧЕСЛУ 1)5; 2)4; 3)6; 4)8;


Ответы на вопрос

Отвечает Доска Дима.

Ответ:

Серед заданих чисел:

1) Число 20 кратне числу 4, оскільки 20 ділиться на 4 без залишку (20 / 4 = 5).

2) Числа 4 та 16 кратні числу 4, оскільки обидва числа діляться на 4 без залишку (4 / 4 = 1, 16 / 4 = 4).

3) Число 6 не кратне числу 4, оскільки 6 не ділиться на 4 без залишку (6 / 4 = 1 з залишком).

4) Число 8 кратне числу 4, оскільки 8 ділиться на 4 без залишку (8 / 4 = 2).

числа, кратні числу 4, це 20, 4 і 16.