2. Знайди периметр та площу квадрата зі стороною 2,3 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Відповідь:

P=2,3*4=9,2

S=2,3*2,3=5,29

Покрокове пояснення:

У квадрата всі сторони рівні

Отвечает Майдич Євген.

Пошаговое объяснение:

P=2,3×4=9,2

S=2,3*2,3=5,29