20. У Тетянки 14 цукерок, у Марічки - на 4 цукерки мен- ше, ніж у Тетянки, а в Софійки - у 2 рази

більше, ніж у Марічки. Скільки всього цукерок у дівчат, подробнее пояснення будь ласкадам 10 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

Ответ:

23

Пошаговое объяснение:

Отвечает Гончаров Данил.
Ответ
14-4=10
10*2=20
10+20+14=44