У тетянки 14 цукерок у марічки - на 4 цукеркі менше ніж у тетянки а у софійки - у 2 рази більше ніж

у марички. Скільки всього цукерок у дівчат

Ответы на вопрос

Отвечает Елагина Лилия.
14-4=10
10*2=20
10+20+14=44
Отвечает Рожкова Лена.
14-4=10
софійка, має 10х2=20
тетянка 10
разом 14+10+20=44