Зроби рівняння 5x=2,755х-3х=10,48х=0,0720833х=652​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5x = 2.75

Для знаходження значення x розділімо обидві сторони на 5:

x = 2.75 / 5

x = 0.55

5x - 3x = 10.4

Розділімо обидві сторони на 2:

2x = 10.4

Далі розділимо обидві сторони на 2:

x = 10.4 / 2

x = 5.2

8x = 0.07208

Розділімо обидві сторони на 8:

x = 0.07208 / 8

x = 0.00901

33x = 652

Розділімо обидві сторони на 33:

x = 652 / 33

x ≈ 19.7576 (округлено до чотирьох знаків після коми)