Если основание триугольника 24 см, а высота 18, то как вычислить S триугольника?


Ответы на вопрос

Отвечает Хамский Виктор.

Площа трикутника може бути обчислена за формулою:

S = (1/2) * основа * висота.

У вашому випадку, основа трикутника дорівнює 24 см, а висота дорівнює 18 см. Підставимо ці значення у формулу:

S = (1/2) * 24 см * 18 см.

Спершу помножимо числа:

S = (1/2) * 432 см².

Далі обчислимо добуток 1/2 і 432:

S = 216 см².

Отже, площа трикутника дорівнює 216 квадратним сантиметрам.